Hallinto ja tuotanto

Titteli Nimi Puhelin

S-posti

Factory Manager Kuopio Jyrki Leppänen 040 173 4050 JyLeppanen@jeldwen.com
Factory Manager Vääksy
Anssi Väisänen
040 865 2549 AVaisanen@jeldwen.com
Financial Analyst
Lana Soonpuu
 +372 5197 4355 LSoonpuu@jeldwen.com
HR Business Partner Anni Hartikainen 040 846 4640 AHartikainen@jeldwen.com
HR Business Partner Mari Hakkarainen 040 842 0200 MHakkarainen@jeldwen.com
IT Technician Max Meckelborg 044 367 5682 MMeckelborg@jeldwen.com
IT Technician Perttu Metsärinne 040 563 8852 PMetsarinne@jeldwen.com
Production Manager Kuopio Miika Paananen 044 569 619 MPaananen@jeldwen.com
Production Manager Vääksy
Juha Korhonen
050 572 3400 JKorhonen@jeldwen.com
Terminal Manager
Marianne Elk
040 634 9959 MElk@jeldwen.com
Toimitusjohtaja
Mauri Ruhanen
0400 503 435 MRuhanen@jeldwen.com

 

 

Save

Tällä sivustolla käytetään evästeitä sivuston käytön optimoimiseksi. Jos hyväksyt evästeiden käytön, klikkaa tästä jatkaaksesi. Muussa tapauksessa voit lukea evästekäytäntömme täältä saadaksesi tietää lisää siitä, miten estät evästeiden käytön tai kytket ne pois päältä. Evästeiden pois päältä kytkeminen voi tarkoittaa, että tämä sivusto ei toimi asianmukaisesti etkä välttämättä voi käyttää kaikkia sivuston osia.